Турбота та догляд

Поважаємо і дбаємо про кожного Маленького героя

Дбаємо про емоційне благополуччя кожної дитини
Безпека та комфорт у Clever Kids – це не тільки територія, що охороняється, безпечні та виконані з екологічно чистих матеріалів ігрові майданчики та навчальні простори. Це ще й дбайливе ставлення до кожної дитини у поєднанні з індивідуальним підходом з боку всієї команди садка-школи.
Все разом допомагає створити в Clever Kids атмосферу, в якій кожна дитина налаштована оптимістично, виявляє щиру цікавість до ігор та навчання, відкрито висловлює свої емоції та почуття. Вона допомагає нашим вихованцям вирости великою, цілеспрямованою та впевненою в собі особистістю, розкрити усі свої таланти.
Уважність та чуйність
Педагоги та вихователі спостерігають за кожною дитиною під час ігор та навчання, чуйно вловлюють та реагують на всі її бажання та потреби. Кожне прохання дитини сприймається серйозно: потреби у нас не поділяються на «важливі» та «неважливі».
І це розуміння ми прищеплюємо дитині: вчимо її усвідомлювати своє «Я», не відкладати турботу про себе та задоволення своїх потреб/реалізацію своїх ідей на «коли потім», а робити це «тут і зараз».
Дбаємо і про фізичне, і про емоційне здоров'я
У Clever Kids стежать, щоб діти виглядали охайно та самостійно дбали про свій зовнішній вигляд. А також вчать їхній усвідомленій турботі про своє здоров'я, прищеплюючи любов до здорового способу життя. Крім того, ми вчимо дітей відчувати свій фізичний стан, способів відновлювати свої сили та керувати емоціями.
Кожна дитина – Маленький герой
Один із принципів нашого навчання – позитивне виховання: взаємоповага дорослого та дитини. Ми розуміємо та приймаємо, що кожна дитина – це маленька особистість. Ми не вішаємо ярлики, не ділимо дітей на добрих і поганих: до всіх дітей ми ставимося однаково шанобливо.
Поважне ставлення до дитини – обов'язкове та неухильне правило для всього персоналу Clever Kids!
До кожної дитини вихователі та педагоги ставляться, як до рівного, завжди звертаються на ім'я і ніколи не підвищують тон. І такій же взаємоповазі один до одного вчать хлопців.
Допомагаємо зростати «великими»
У Clever Kids ми навчаємо дітей досягати своєї мети, долаючи всі перепони на своєму шляху.
Якщо дитина з чимось не справляється, то педагоги чи вихователі не робитимуть це замість нього. Вони терпляче і ненав'язливо спрямовуватимуть і мотивуватимуть малюка знову повернутися до своєї роботи, поки він від початку до кінця не засвоїть нове знання або навик.
Ненастирлива участь дорослих допомагає дитині відчути смак власної перемоги: зрозуміти, що вона здатна самостійно все зробити. Це розпалює в ньому «вогник» бажання вчитися і впізнавати ще більше. Так у дітях прокидаються великі особистості.
Бажаєте дізнатися більше?
Відгуки
Отличное место, в котором о детях заботятся, создают им хорошее настроение и развивают соотвественно возрасту. Любая организация начинается с головы - директора. Кира - невероятный человек, увлеченный своей работой - детьми! Умеет найти подход и ключик к каждому ребенку, с которым знакомится)) Она лично отвечает за работу каждого члена своей команды. Результат - дети хотят ходить в сад, и родители могут быть уверены, что в их отсутствие детям весело, комфортно и они развиваются в процессе интересного обучения. Кира, благодарю за первый год моей дочери в Clever Kids!!!
От детского сада в восторге!!! Доверила прекрасным от природы педагогам двух детей. Даже не возможно было себе представить, что такой уровень индивидуального образования, воспитания и заботы о наших детях вообще существует. Мы каждый день в быту видим и ощущаем, как развиваются наши дети. Если определяетесь с детским садом, пишите, спрашивайте, нам есть что сказать и чем поделится :)
Двое наших деток ходят в этот сад. Подход к воспитанию и отношение к детям просто замечательные. Утром у нас перегонки кто первый готов к поездке! Всем бы садам такие воспитатели!
Прекрасный детский сад кардинально отличающийся от других подходом к детям, к их воспитанию и образованию. Продуманное пространство: все компактно и зонировано, огромная территория на улице. А какой восторг от «дома на дереве»! Ребенок не хочет уходить - это и есть показатель правильного решения относительно детского садика)))
Как только нашей доченьке исполнилось 2 годика, мы решили отдать ее в детский садик. Очень долго искали нужный сад, который нравился бы и нам и дочке. И вот нам посоветовала одна знакомая детский сад Clever Kids Riviera Villas. Это удивительный сад! Нам всем очень понравился, к тому же он не так уж и далеко находится от нас. Уютная обстановка, добрый и вежливый персонал, огромная детская площадка, разнообразное меню на каждый день и многое другое. Если у вас есть возможность, то без сомнений идите в Clever Kids Riviera Villas.
Мы тоже очень довольны этим детским садом. К выбору данного заведения подошли очень серьезно, ведь не очень хочется чтобы ребенок каждый день плакала и не хотела в садик. При знакомстве очень поразил педагогический персонал, со всей внимательностью и пониманием отнеслись к новичкам)))) Также понравилось меню, здоровая и полезная пища. Хорошо оборудовании группы и развлекательные площадки. Своего ребенка мы отводим к Clever Kids Riviera Villas со спокойной душой! Если кто то еще думает сдавать сюда своего ребенка,можете смело приводить он в надежных руках.
Наталья Обловацкая
Анна Резниченко
Elena Ponomarenko
Светлана Алексейчук
Александра Бугаева
Maksim Yakovenko